کیفیت در بازسازی خانه

بازسازی خانه کیفیت در بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

خانه‌ای رو به برج میلاد در انتهای دنج و خلوت یکی کیفیت در بازسازی خانه کوچه‌های شهرک غرب که کیفیت در بازسازی خانه آراستگی و نورپردازی نمای بیرون آن می‌توان به راز درونش پی برد. خلاقیتی که حاصل درک قوی و آکادمیک کیفیت در بازسازی خانه رنگ و فرم و جسارت استفاده کیفیت در بازسازی خانه آن است در گوشه و کنار خانه دیده می‌شود.

مهمان خانه نیلگون آتوسا بهداد هستیم؛ خانه‌ای رو به برج میلاد در انتهای دنج و خلوت یکی کیفیت در بازسازی خانه کوچه‌های شهرک غرب که امنیت در بازسازی خانه آراستگی و نورپردازی نمای بیرون آن می‌توان به راز درونش پی برد. خلاقیتی که حاصل درک قوی و آکادمیک آتوسا کیفیت در بازسازی خانه رنگ و فرم و جسارت استفاده کیفیت در بازسازی خانه آن است در گوشه و کنار خانه دیده می‌شود.علاوه بر معماری جالب این گوشه دنج که کیفیت در بازسازی خانه بدو ورود به‌شدت جلب توجه می‌کند، دکوراسیون ویژه‌ای هم در آن به چشم می‌خورد. استفاده کیفیت در بازسازی خانه چوب گرمابخش در کنار آبی فیروزه‌ای که به باور بانوی خانه، یادآور دریا و آرامش آن است، جلوه‌ای بی‌نظیر به خانه هدیه کرده است. در ادامه با ما همراه باشید و با ایده‌های خلاقانه آتوسا بیشتر آشنا شوید.

کیفیت در بازسازی خانه

موضوع کیفیت در بازسازی خانه

وارد خانه می‌شوم؛ خانه‌ای پرنور و رو به جنوب، با نسیم رنگ آبی روح‌بخش و صدای گوش‌نواز پرندگان. نشیمن خصوصی در سمت راست و مشرف ‌به آشپزخانه با اختلاف چند پله کیفیت در بازسازی خانه سطح و سالن پذیرایی هم با یک پله اختلاف سطح، روبه‌روی درب قرار گرفته‌اند که یک راهروی نه‌چندان بلند نیز آنها را به هم مرتبط می‌کند. چوب در این خانه جایگاه ویژه‌ای دارد؛ کف‌پوش‌، پله‌ و نرده‌ها همگی کیفیت در بازسازی خانه جنس چوب طبیعی هستند. هنر در این خانه در گردش است؛ چون بانوی این خانه هنرمند است و این امر کیفیت در بازسازی خانه دکوراسیون ویژه و توجه به صنایع دست‌ساز استفاده شده در منزل به‌خوبی آشکار است. آتوسا مجسمه‌هایی کیفیت در بازسازی خانه جنس چوب و به زیبایی و با استادی تمام ساخته است. این مجسمه‌ها هر کدام با داستان‌های منحصر به خود، زینت‌بخش گوشه‌گوشه خانه شده‌اند. کیفیت در بازسازی خانه مجسمه چوبی 2 متری «توتم» در ورودی سالن گرفته تا شیرهای اسطوره‌ای و مجسمه‌های کاربردی مثل فیل کوچکی که هم به‌عنوان صندلی استفاده می‌شود و هم میز، هم‌چنین صندوق چوبی حکاکی شده کنار پنجره و مجسمه‌های ریز و درشت دست‌ساز کیفیت در بازسازی خانه جنس‌های دیگر.

کیفیت در بازسازی خانه چه اهمیتی دارد؟

همان طور که اشاره شد رنگ غالب این خانه زیبا، آبی فیروزه‌ای است که در کنار رنگ مکملش؛ قرمز به بهترین شکل ممکن در کل خانه به کار رفته و جریان انرژی مثبت را هموارتر کرده است. دیوار سمت چپ سالن را با جسارتی مثال‌زدنی با این رنگ بی‌نظیر و به‌صورت یک‌دست، رنگ‌آمیزی کرده‌اند. مبلمان سالن پذیرایی، راحتی چرمی به رنگ شیری روشن است که امکان هماهنگی با سایر رنگ‌ها را فراهم می‌کند. کوسن‌های خوش‌رنگ و با طرح زیبای کاشی‌کاری ایرانی که مربوط به برند پیکولت هستند به کاناپه مدرن روح بخشیده‌اند. کیفیت در بازسازی خانه همه چشمگیرتر، فرش ابریشم نفیس ایرانی به رنگ طاووسی و آینه نقره‌کار قدیمی روی کنسول است که نشان کیفیت در بازسازی خانه سلیقه بااصالت آتوسا دارد.

دو آباژور زیبای صدفی، کار دست و محصول تایلند بوده و نور کمی به زمین منعکس می‌کنند. میزهای چوبی کوچک مزین به نقش خورشید و یک صندلی چوبی منبت‌کاری شده و فوق‌العاده راحت که کیفیت در بازسازی خانه دوبی خریداری شده هم در کنار کاناپه قرار دارند. آتوسا گلدانی کیفیت در بازسازی خانه خانواده کاکتوس مدادی با برگ‌های ریز و متفاوت را به‌عنوان تنها گیاه خانه در نزدیکی پنجره قرار داده است که در کنار گرامافونی قدیمی ترکیب سنت و مدرنیته سالن را تکمیل کرده است.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه