نکات کلیدی بازسازی خانه

بازسازی خانه نکات کلیدی بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

اجرا کردن سبک مینیمال در طراحی داخلی اصلا کار ساده ای نیست، حتی برعکس اگر نکات کلیدی بازسازی خانه شیوه درست انجام نشود، تصویری بی خاصیت و بی هدف از دکوراسیون خانه نمایش می دهد.

همانطور که می دانید سبک مینیمال یا کمینه گرایی تنها بروی سادگی و چیدمانی خالی نکات کلیدی بازسازی خانه پیچیدگی تاکید می کند. اگر بتوان چنین سبکی را نکات کلیدی بازسازی خانه روش درست در طراحی داخلی خانه پیاده کرد، آنوقت فضایی فوق العاده زیبا، شیک و گرم در خانه ایجاد خواهد شد. خانه ای که در این مطلب قصد معرفی آنرا دارم بر همین اساس طراحی و دیزاین شده است.

تمام اسباب و اساسیه قرار گرفته در این خانه ساده و بدون تزیینات پیچیده هستند. نکات کلیدی بازسازی خانه مبل راحتی عجیبش گرفته تا آشپزخانه سفید رنگش همگی فقط بروی سادگی و بی آلایشی تاکید دارند. اما برای جلوگیری نکات کلیدی بازسازی خانه سردی بیش نکات کلیدی بازسازی خانه حد فضا، عناصری جذاب و سرگرم کننده نیز در نظر گرفته شده اند. استفاده نکات کلیدی بازسازی خانه مدل باغچه عمودی، رنگ های جذاب در اتاق خواب ها و همینطور لوازم گرم چوبی محیطی بسیار دلپذیر و دوست داشتنی و در عین حال ساده بوجود آورده اند. خاصیت اصلی سبک مینیمال در طراحی داخلی، ایجاد خانه ای است که فرد نسبت نکات کلیدی بازسازی خانه آن احساس تعلق و وابستگی کرده و نکات کلیدی بازسازی خانه بودن در آن لذت ببرد.

نکات کلیدی بازسازی خانه

یادگیری نکات کلیدی بازسازی خانه

همینکه با اتاق نشیمن خانه روبرو می شویم، نکات کلیدی بازسازی خانه طراحی مینیمال آن پی می بریم. مبل راحتی عجیب و جالب قرار گرفته در اتاق نکات کلیدی بازسازی خانه رنگ بژ، کفپوش چوبی طبیعی با گره های طبیعی، لامپ زمینی بسیار شیک و همینطور یک میز جلو مبلی چوبی بسیار ساده اجزای اصلی و البته ساده و بی آلایش اتاق نشیمن را تشکیل می دهند. در تمام محیط رنگ سفید دیوارها و سقف غالب است اما حضور عناصر گرم چوبی و همینطور رنگ بژ و خامه ای مبلمان فضا را تا حد زیادی متعادل و گرم نشان می دهد.

نکات کلیدی بازسازی خانه به کار آید

وقتی صحبت از سبک مینیمال در طراحی داخلی می شود، سفید در برابر سفید یکی از بهترین ترکیب ها برای چیدمان داخلی خانه است. در اینجا هم میز زمینی کوچکی نکات کلیدی بازسازی خانه رنگ سفید در زمینه سفید دیوار قرار گرفته است. اما شاید فکر کنید فضای دیوار بدون وجود تلویزیون خیلی خالی و نازیبا بنظر برسد، خوب این فضای خالی در حقیقت نقش پرده سینما را ایفا می کند، چرا که تلویزیون این خانه پروژکتوری است که تصویر را روی دیوار سفید می اندازد. خیلی ها مخالف حضور تلویزیون های بزرگ و حجیم در دکوراسیون های منیمال هستند، اما پروژکتور یک راه حل مناسب برای افرادی است که تماما خواستار سبکی مینیمال هستند.

فضای خانه خیلی بزرگ نیست، اما در عوض سقف بلندی داشته که مالک هم آنرا نکات کلیدی بازسازی خانه دوطبقه تبدیل کرده است. طبقه اول فقط نشیمن، غذاخوری، آشپزخانه و حیاط قرار گرفته و باقی اتاق ها در بالاست. رنگ خامه ای مبلمان فضای یکدست سفید طبقه اول را شکافته و ظاهری جذاب نکات کلیدی بازسازی خانه آن داده است. مبل راحتی و صندلی های میز ناهارخوری تقریبا همرنگ بوده و شبیه رنگ رزگلد بنظر می رسند. در حقیقت جذابیت فضا هم مدیون همین رنگ های شیرین و لطیف است. طراحی ست میز ناهارخوری هزینه های بازسازی خانه کاملا مدرن و ساده بوده ولی بسیار شیک و باکیفیت جلوه می کند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه