نکات بازسازی خانه

بازسازی خانه نکات بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

اگر چه یک خانه ۷۰ متری خیلی کوچک محسوب نمی شود خصوصا وقتی تک خواب باشد، اما بازهم به اندازه کافی فشرده است که تهیه نقشه خانه ۷۰ متری نکات بازسازی خانه سخت و چالش برانگیز کند.

بغیر نکات بازسازی خانه انتخاب پلان مناسب باید روی دکوراسیون و همینطور اتمسفر حاکم بر خانه نیز توجه زیادی کرد که یک قدم اشتباه می تواند همه چیز نکات بازسازی خانه بهم بزند. در این پست قصد دارم به معرفی سه خانه متفاوت ۷۰ متری و تک خواب بپردازم که هر کدام روشی جداگانه برای نقشه ریزی و تزیین دکوراسیون در پیش گرفته اند.

اولین خانه فضای بشدت گرم و دلپذیر دارد طوری که هر مهمانی برای اولین بار مجذوب گرمی و صمیمیت آن خواهد شد. خانه دوم برخلاف مدل اول رگه هایی نکات بازسازی خانه سبک صنعتی داشته و عناصر سردی مانند دیوار بتن اکسپوز در آن حضور دارند. و در نهایت خانه سوم به طور کل با هر دو مدل فرق دارد چرا که فقط زیر و بم بازسازی خانه رنگ های قوی و شاخص در دکوراسیون خود استفاده می کند. امیدوارم با مشاهده خانه های آورده شده در این پست به ایده های جدیدی برای طرح ریزی نقشه خانه ۷۰ متری تان دست پیدا کنید.

نکات بازسازی خانه

مجموعه نکات بازسازی خانه

خانه زیر برای یک زوج جوان طراحی شده و متراژش اندکی نکات بازسازی خانه ۷۰ متر کمتر است. این خانه با اینکه ۶۸ متر بیشتر ندارد اما شدیدا باز و جادار چیده شده است. دلیل آنهم بخاطر استفاده نکات بازسازی خانه مبلمانی ساده و مدرن با رنگ های خنثی و البته ترکیب با رنگ های گرم مانند چوب است. میزان لوازم قرار داده شده در این خانه اگرچه کم است اما این کمی به هیچ عنوان به دکوراسیون آن صدمه ای نزده است. رنگ های سرد خنثی در تمام جاها به چشم می خورند اما حضور عنصر گرمی مانند چوب باعث شده فضا کاملا گرم و صمیمی بنظر برسد.

نکات بازسازی خانه نکات بازسازی خانه فرا بگیریم

همانطور که در نقشه خانه ۷۰ متری زیر مشاهده می کنید پذیرایی این خانه مستطیل شکل است که در انتها اتاق نشیمن و فضایی کوچک برای کار با کامپیوتر در نظرگرفته شده، در میانه اتاق غذاخوری با یک میز ناهاخوری دایره ای قرار گرفته و در انتها دیگر نیز آشپزخانه ساخته شده است. در نقشه ریزی این خانه محیط نکات بازسازی خانه وسط به دو قسمت مساوی تقسیم شده. یک قسمت نشیمن، غذاخوری، آشپزخانه و اتاق کار قرار گرفته و قسمت دیگر اتاق خواب همراه با کمدهای دیوار بزرگ، تراس، راهروی ورودی و حمام و دستشویی قرار گرفته است. نقشه ای بسیار ساده اما فوق العاده کاربردی که فضای این خانه کوچک نکات بازسازی خانه کاملا بزرگ و جادار نشان می دهد.

آپارتمان دوم هم برای زوجی جوان طراحی شده است. این آپارتمان با مساحت ۶۵٫۵ متر حتی نکات بازسازی خانه مدل بالایی هم کوچکتر است اما به همان اندازه باز و جادار بنظر می رسد. همانطور که در عکس های زیر مشخص است، اتاق نشیمن در یک سمت و آشپزخانه در سمت دیگر قرار گرفته اند. این دو محیط توسط یک کانتر یا میز اپن باریک اما طویل که نقش میز ناهارخوری نکات بازسازی خانه هم ایفا می کند نکات بازسازی خانه یکدیگر جدا شده اند. در این خانه نیز رنگ های خنثی سرد با رنگ گرم چوب ترکیب شده است اما نواری بتنی که نکات بازسازی خانه انتهای اپن آشپزخانه شروع شده، به سقف رفته و در سمت دیگر پایین آمده، رگه ایی نکات بازسازی خانه سبک صنعتی نکات بازسازی خانه هم به دکوراسیون اضافه می کند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه