نقش طراحی در بازسازی خانه

بازسازی خانه نقش طراحی در بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه

این خانه ی دوبلکس مخصوص یک خانواده جوان در مسکو طراحی شده که شاخصه ی اصلی طراحی استفاده از رنگ سفید نقش طراحی در بازسازی خانه متریال چوب نقش طراحی در بازسازی خانه همچنین بهینه سازی فضا بدون دیوار جدا کننده در فضا بوده است. به طوری که با متراژ 160 متر مربع راحتی نقش طراحی در بازسازی خانه زیبایی خاصی را در ذهن نمایان می کند.

با توجه به برنامه ی طراحی، در طبقه ی اول هیچ دیوار داخلی جداکننده ای به جز باکس پله وجود ندارد نقش طراحی در بازسازی خانه فضای یکدست نقش طراحی در بازسازی خانه بزرگی را در اختیار ساکنان قرار داده است. همچنین با انتخاب دو شاخصه رنگ سفید نقش طراحی در بازسازی خانه متریال چوب در طراحی داخلی، محیط صمیمی نقش طراحی در بازسازی خانه شیکی را به ارمغان آورده که از تم منحصر به فردی برخوردار است.

درواقع در اینجا سه اتاق خواب نسبتا کوچک، فضای کار نقش طراحی در بازسازی خانه بازی در نظر گرفته شده است که در نهایت تور خلاق بین طبقه اول نقش طراحی در بازسازی خانه دوم نه فقط یک عنصر طراحی بلکه بسیار سرگرم کننده است نقش طراحی در بازسازی خانه محیط امنی برای بازی کودکان به شمار می رود.

نقش طراحی در بازسازی خانه

نقش طراحی در بازسازی خانه چیست؟

برای بزرگ تر کردن اتاق نمی توانیم دیوارها را عقب بکشیم اما می توانیم با توهمات نوری کوچک ترین اتاق ها را بزرگ تر جلوه بدهیم. در یک محیط روشن کف پوش رنگی دیوارها را از هم دورتر نشان می دهد نقش طراحی در بازسازی خانه باعث می شود اتاق بلندتر نقش طراحی در بازسازی خانه وسیع تر دیده شود.

نقش طراحی در بازسازی خانه مناسب خانواده

اگر علاوه بر کف اتاق برای سقف اتاق هم یک رنگ روشن انتخاب کنید فضا وسیع تر نشان داده می شود. به علاوه باعث می شود سقف کوتاه تر دیده شود. روش دیگر برای بیشتر کردن فاصله دیوارها از هم این است که عمق اتاق را کم کنیم نقش طراحی در بازسازی خانه برای این کار یک رنگ روشن برای جلوه دادن به دیوار عقب اتاق انتخاب کنید. و بالعکس می توانیم عرض اتاق را کم کرده نقش طراحی در بازسازی خانه عمق آن را بیشتر کنیم. بازسازی خانه ویلایی برای این کار یک رنگ اشباع شده برای برجسته کردن دیوارهای کناری انتخاب کنید.

اگر سقف اتاق کوتاه است یک رنگ روشن برای دیوارهای کنار نقش طراحی در بازسازی خانه دیوار عقب اتاق انتخاب کنید. این کار از عمق نقش طراحی در بازسازی خانه عرض اتاق کم می کند نقش طراحی در بازسازی خانه در عوض سقف اتاق را بلندتر نشان می دهد. برای وسیع تر کردن اتا نیاز نیست که فقط از رنگ های روشن استفاده کنید بلکه از کاغذ دیواری های طرح دار هم می توان استفاده کرد. برای بزرگ تر کردن اتاق از کاغذ دیواری های روشن با طرح های ریز استفاده کنید.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه