مهندسی بازسازی خانه

بازسازی خانه مهندسی بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه اجرای بازسازی خانه

وقتی قرار است عضو جدیدی به خانواده اضافه شود، همه هیجان زده شده و یکی از کارهایی که انجام می دهند آماده سازی مهندسی بازسازی خانه است. در این بین رنگ مهندسی بازسازی خانه یکی از مهم ترین بخش هاست که در این قسمت قصد دارم جدیدترین ایده ها را به شما عزیزان معرفی کنم.

با به دنیا آمدن فرزند جدید، والدین دوست دارند همه چیز را برای فرزند تازه از راه رسیده به بهترین شکل ممکن محیا کنند. تزیین و آماده سازی مهندسی بازسازی خانه یکی از همین کارهاست که انتخاب تم و رنگ نیز بخش مهمی از آن محسوب می شود. وقتی تم و رنگ را انتخاب کنید دیگر خرید سایر وسایل مهندسی بازسازی خانه راحت تر خواهد شد چرا که خریدتان محدود به وسایلی می شود که با تم رنگی شما همخوانی داشته باشد، بنابراین کار تزیین و تهیه سرویس خواب نوزاد ساده تر و سریعتر انجام خواهد شد.

رنگ مهندسی بازسازی خانه از این جهت مهم است که بیشترین تاثیر را بروی حالت و احساس کلی ما از فضا خواهد گذاشت. وقتی صحبت از رنگ می شود مسلما مطمئن ترین و ساده ترین راه استفاده از رنگ سفید است. وقتی همه جا سفید باشد خیلی راحت می توان رنگ های دیگر را از طریق مبلمان مانند تخت خواب یا کمد و قفسه وارد مهندسی بازسازی خانه کرد. اما برای آنهایی که خواستار طرحی کاملا متفاوت هستند رنگ های دیگری هم مانند سبز، صورتی، خاکستری و … وجود دارد که در ادامه مشاهده خواهید فرمود.

تم رنگی انتخاب شده برای مهندسی بازسازی خانه ابتدایی در شکل های پایین بی نهایت زیبا و بدون در نظر گرفتن جنسبت نوزاد انتخاب شده است. به عبارت دیگر رنگ هایی همانند مدل اول خنثی محسوب شده و ربطی به دخترانه یا پسرانه بودن ندارند. ترکیب رنگی سفید و خاکستری برای طراحی یک فضای شیک بسیار مناسب و بجا است. مهندسی بازسازی خانه دوم نیز مانند مدل اول از ترکیب سفید و معماری بازسازی خانه استفاده می کند اما رنگ سایه های رنگ خاکستری در اینجا متنوع تر بوده و رنگ های جذاب تر مانند آبی و قرمز توسط مبلمان به مهندسی بازسازی خانه وارد شده است.

مهندسی بازسازی خانه

مبنای مهندسی بازسازی خانه

اگر قصد تزیین مهندسی بازسازی خانه به سبک مدرن را دارید باید رنگی مطابق با این سبک را انتخاب کنید، شکل اول در پایین یک مهندسی بازسازی خانه خواب مدرن و زیبا را نشان می دهد که با رنگ آّبی روشن تزیین شده است. اما این مهندسی بازسازی خانه خواب یک نکته خیلی جالب دارد و آن قرار دادن یک کمد بسیار قدیمی در گوشه مهندسی بازسازی خانه است. چنین کارهای غیر منتظره ای جذابیت دکوراسیون را بیشتر می کنند. شکل سوم متعلق به اتاقی رنگارنگ و بسیار شاد است. سقف به رنگ سبز و دیوارها به رنگ آبی ترکیبی است که در همان نگاه اول هر بیننده ای را شیفته خود می کند.

رنگ کرم و سفید نیز ترکیب بسیار خوبی برای رنگ مهندسی بازسازی خانه است. البته برای اینکه دکوراسیون خیلی خنثی و یکنواخت بنظر نرسد بهتر است مقداری هم رنگ های جذاب را با توجه به جنسبت فرزندتان به مهندسی بازسازی خانه اضافه کنید. در مورد مثال زیر، یکی از دیوارهای مهندسی بازسازی خانه خواب به رنگ صورتی انتخاب شده و باقی دیوارها بهمراه سقف رنگ کرم و سفید خورده اند. مهندسی بازسازی خانه خواب دوم در پایین، بازهم یک سبک بسیار ساده اما فوق العاده شیک را ینمایش می گذارد، سبک اسکاندیناویایی که به رنگ های سفید و خنثی معروف است.

مهندسی بازسازی خانه ویلایی

سبز سیبی یکی از رنگ های بسیار زیبایی است که در مهندسی بازسازی خانه خواب نوزاد خیلی زیبا خودنمایی می کند. از آنجایی که این رنگ خیلی قوی است باید سایر مبلمان های مهندسی بازسازی خانه و حتی پرده پنجره را به رنگ سفید انتخاب کنید تا تعادل در فضا برقرار شود. شکل دوم دقیقا عکس مدل اول عمل می کند و بجای رنگ های روشن از یک تم تک رنگ تیره استفاده می کند. این عکس بخوبی نشان می دهد که رنگ تیره هم در دکوراسیون مهندسی بازسازی خانه خیلی خوب جواب می دهد. شکل سوم روش دیگری از ترکیب رنگ سفید و کرم را معرفی می کند که با فرش و لوازم زیبا همراهی می شود.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه