قواعد بازسازی خانه

بازسازی خانه قواعد بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه اجرای بازسازی خانه

برای همه ما زندگی بدون وجود قواعد بازسازی خانه کسل‌کننده می‌شود. هیچ‌کس نمی‌تواند انرژی مثبتی را که از گلدان کوچک گل روی میز کار شلوغش می‌گیرد، انکار کند. گاهی اوقات در محل کار و منزلمان نور کافی برای رشد گل‌های موردعلاقه ما وجود ندارد. در این مطلب به شما چراغ‌هایی را معرفی می‌کنیم که با کمک آنها می توانید به‌راحتی هرکجا که دلتان می‌خواهد، بدون نیاز به نور آفتاب گل‌های دوست‌داشتنیتان را پرورش دهید. دیگر هیچ میزکاری بدون گلدانی از گل‌های دوست‌داشتنی نمی‌ماند و هیچ خانه‌ای از وجودشان محروم نمی‌شود.

چراغ رشد (Grow light) یا چراغ قواعد بازسازی خانه (Plant light)، یک منبع نور است که برای شبیه‌سازی نور خورشید به‌منظور رشد قواعد بازسازی خانه به‌وسیله انتشار یک طیف الکترومغناطیسی مناسب برای تحریک و تقویت فتوسنتز طراحی‌شده است. این چراغ‌ها در انواع مختلفی نظیر چراغ‌های متال هالید، سدیم فشار بالا، فلئورسنتی و LED تولید می‌شوند. جدیدترین و کارآمدترین چراغ‌های در دسترس برای رشد گیاهان، چراغ های LED مخصوص رشد قواعد بازسازی خانه هستند. چراغ‌های LED مخصوص رشد قواعد بازسازی خانه با نور زیبا، ضمن اینکه باعث رشد و شادابی قواعد بازسازی خانه شما می‌شوند می‌توانند زیبایی خاصی هم به محیط بدهند، چراکه بازده نوری بالا و گرمای تابشی و محیطی کمی دارند.

قواعد بازسازی خانه

خلاصه ای برای قواعد بازسازی خانه

چراغ‌های LED مخصوص رشد قواعد بازسازی خانه دارای طیف‌های خاصی از نور هستند که به‌طور انحصاری برای تحریک و تقویت فتوسنتز قواعد بازسازی خانه ساخته‌شده‌اند و طیف‌های نوری استفاده‌شده در این چراغ‌ها به‌هیچ‌وجه برای انسان مضر نیستند. چراغ‌های LED معمولی نمی‌توانند نتیجه مطلوبی روی قواعد بازسازی خانه داشته باشند. این عمل فقط توسط چراغ‌های مخصوص رشد قواعد بازسازی خانه امکان‌پذیر است.

عمر چراغ‌های رشد قواعد بازسازی خانه LED بیش از پنجاه‌هزار ساعت است. اگر این عدد را حتی تا دوسوم این مقدار کاهش داده و به حدود سی‌وپنج هزار ساعت برسانیم و از طرف دیگر درصورتی‌که روزانه هر چراغی 12 ساعت روشن باشد با یک مقررات بازسازی خانه متوجه می‌شویم که یک چراغ رشد LED می‌تواند حداقل به مدت 2900 روز معادل حدود 8 سال کارکرده و موجب رشد قواعد بازسازی خانه تحت پوشش خود شود.

قواعد بازسازی خانه و تاثیر آن

میزان نور برای رشد مناسب قواعد بازسازی خانه متفاوت است. قواعد بازسازی خانه از این جنبه به سه دسته تقسیم می‌شوند: قواعد بازسازی خانه روز بلند، روز کوتاه و خنثی. مدت‌زمان نور مناسب برای قواعد بازسازی خانه روز بلند بین 12 تا 16 ساعت و برای قواعد بازسازی خانه روز کوتاه بین 9 تا 12 ساعت در روز است. با کمک مشاورین ما در باهور می‌توانید از زمان دقیق نوردهی هر قواعد بازسازی خانه مطلع شوید. چراغ‌های رشد باید هرروز بین 6 تا 10 ساعت خاموش باشند، چرا که قواعد بازسازی خانه برای بلوغ و تولید به یک دوره تاریکی نیز نیاز دارند.

فاصله مناسب بین قواعد بازسازی خانه و چراغ رشد به مواردی چون نوع گیاه، مدل چراغ و میزان نور محیط بستگی دارد. قواعد بازسازی خانه نباید خیلی به چراغ رشد نزدیک باشند؛ زیرا چراغ‌های رشد به‌صورت مستقیم به قواعد بازسازی خانه می‌تابند و اگر قواعد بازسازی خانه بیش‌ازحد به چراغ نزدیک باشد خواهد سوخت. به‌طورکلی می‌توان گفت درصورتی‌که چراغ رشد LED شما فاقد لنز باشد فاصله مناسب حداکثر 25 تا 30 سانتی‌متر و اگر دارای لنز باشد حداکثر 45 تا 50 سانتی‌متر است. برای اینکه از فاصله مناسب اطمینان حاصل کنید می‌توانید دست خود را بر روی برگ گیاهانتان نگه‌دارید، اگر گرما را حس کردید به این معناست که چراغ به قواعد بازسازی خانه بیش‌ازحد نزدیک است. هر هفته قواعد بازسازی خانه خود را زیر چراغ بچرخانید و اگرچند قواعد بازسازی خانه دارید جایشان را باهم عوض کنید. این کار باعث می شود قواعد بازسازی خانه شما به‌صورت مساوی رشد کنند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه