زیر و بم بازسازی خانه

بازسازی خانه زیر و بم بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

علاوه بر رنگ هایی که استفاده آن ها زیر و بم بازسازی خانه دکور خانه پیشنهاد می شود رنگ هایی هم هستند که طراحان دکور کمتر از آن ها زیر و بم بازسازی خانه دکوراسیون به کار می برند. زیر و بم بازسازی خانه این جا با چند نمونه از این رنگ ها آشنا شویم.

استفاده از این رنگ روی دیوارها هیچ جلوه زیبایی به خانه نمی دهد. حتی روی پنجره ها و لوازم داخلی هم بهتر است از آن استفاده نکنید چون رنگ های کمی هستند که می توانید همراه با آن استفاده کنید.

بعضی از طراحان از بعضی از رنگ ها بنابر دلایل شخصی اجتناب می کنند. به عنوان مثال یکی از طراحان به نام susan niblo رنگ آبی را پیشنهاد نمی کند چون زیر و بم بازسازی خانه خانه ای که بزرگ شده همه جا از رنگ آبی استفاده شده بود. او از این رنگ بیشتر زیر و بم بازسازی خانه لوازم جانبی استفاده می کند تا روی دیوار.

زیر و بم بازسازی خانه

تمامی زیر و بم بازسازی خانه

به گفته بعضی از طراحان دکور بهتر است از این رنگ زیر و بم بازسازی خانه خانه استفاده نکنیم زیرا به اندازه کافی زیر و بم بازسازی خانه مکان های دیگر با آن رو به رو می شویم. رنگ های سیاه راه و روش بازسازی خانه دفاتر کار و زیر و بم بازسازی خانه لباس هایی که روزانه تن می کنیم.

مردم این رنگ را به دلیل این که زیر و بم بازسازی خانه هر فضایی می توان استفاده کرد به کار می برند. اما نظر طراحان این نیست چون کار کردن با رنگ های کمرنگ کمی سخت است و معمولا با رنگ کف اتاق تضاد پیدا می کند.

امروزه استفاده از این رنگ زیر و بم بازسازی خانه دکوراسیون رواج چندانی ندارد و یکی از رنگ هایی است که خواستار چندانی ندارد. رنگ طلایی روی دیوار کمی خشن و زننده است به جای آن می توانید از رنگ ها متالیک استفاده کنید.

زیر و بم بازسازی خانه چیست؟

بنفش یکی دیگر از رنگ هایی است که طراحان استفاده از آن را پیشنهاد نمی کنند. این رنگ را به سختی می توان با رنگ های دیگر زیر و بم بازسازی خانه خانه ست کرد. اما اگر به آن علاقه دارید ناامید نشوید. بنفش نشاندهنده خلاقیت و روحانیت است پس زیاد هم نمی تواند رنگ بدی باشد.

معمولا کسانی که سعی کرده اند این رنگ را زیر و بم بازسازی خانه دکور خانه استفاده کنند با ناامیدی و شکست مواجه شده اند. اگر می خواهید از این رنگ زیر و بم بازسازی خانه خانه استفاده کنید زیر و بم بازسازی خانه فضاهای کوچک و روشن مثل درب جلویی خانه به کار ببرید.

طراحان دکور سعی می کنند کمتر از رنگ های جیغ استفاده کنند چون این رنگ ها کمی قدیمی شده و مستقیما روی مغز تاثیر می گذارند. اگر تصمیم دارید رنگ های زیادی زیر و بم بازسازی خانه دکور به کار ببرید از نوع مات رنگ ها استفاده کنید. مثلا به جای صورتی جیغ از صورتی کثیف استفاده کنید.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه