زمان بازسازی خانه

بازسازی خانه زمان بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

آمده ایم شما را با طرح هایمان، شگفت زده کنیم! خانه های دوبلکس زمان بازسازی خانه سالیان بسیار دور همیشه یک انتخاب رویایی برای بسیاری زمان بازسازی خانه سلایق بوده اند. اما به راستی چه پارامتر هایی برای سنجش طراحی خانه دوبلکس در نظر گرفته می شود؟ با ما در معرفی ایده هایی نو در زمینه طراحی خانه های دوبلکس همراه باشید.

بگذارید کمی به عقب برگردیم و یک تعریف مختصر زمان بازسازی خانه خانه های دوبلکس داشته باشیم. به طور کلی خانه دوبلکس به خانه یک طبقه ای اطلاق می شود که معمولا طبقه اول به عنوان نشیمن و پذیرایی و طبقه بالا شامل اتاق خواب های متعدد می شود. در بخش پذیرایی یک راه پله مشترک برای دسترسی به طبقه بالا وجود دارد.

اینکه چه سبک زمان بازسازی خانه ساختمان دوبلکس بهتر است یا بدتر کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. معمولا خانه های دوبلکسی که به سبک کلاسیک طراحی و ساخته می شوند، هزینه بالاتری را به خود اختصاص می دهند، البته باید این امر را متذکر شد که لزوما صرف هزینه بالا ملاکی بر بهتر بودن ساختمان دوبلکس زمان بازسازی خانه رغبایش نیست. خانه های بیشماری هستند که با وجود صرف هزینه های بسیار زیاد، عملکرد مناسبی نداشته اند.

زمان بازسازی خانه

مدیریت زمان بازسازی خانه

تیم معماری خانه طرح همیشه طراحی بر اساس فرم گرایی و عملکرد گرایی را همزمان مد نظر قرار می دهد . در بحث عملکردگرایی ساختمان های دوبلکس پیشنهاد می کنیم تقسیم فضاها را زمان بازسازی خانه طریق یک لابی با شکوه انجام دهید . نکته مهم دیگر رعایت اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی است که طراح آرشیتک ، ملزم به رعایت آنهاست . در بحث فرم گرایی نیز بهتر است مقدمات بازسازی خانه فرمی ساختمان دوبلکس متناسب با ابعاد سایت پلان ، شرایط مالی کارفرما ، اقلیم منطقه ، توپوگرافی زمین انجام شود .

راه پله های دوبلکس بخش جذاب و جدا نشدنی یک ساختمان دوبلکس هستند . اینکه راه پله دوبلکس فرم گرد ، نیم دایره ، سه طرفه و … داشته باشد بستگی به فرم و مساحت زمین دارد . استفاده زمان بازسازی خانه راه پله های گرد در بیشتر مواقع بیشترین جذابیت را به خانه های دوبلکس می بخشند اما در بسیاری زمان بازسازی خانه موارد باعث ایجاد فضاهای پرتی نیز می شوند . بنابراین در طراحی راه پله خانه های دوبلکس می بایست به صورت حساب شده عمل کرد.

زمان بازسازی خانه چه فصلی است؟

خوشبختانه در ایران معماران بزرگی مشغول به طراحی این گونه زمان بازسازی خانه ساختمان ها هستند . گروه معماری خانه طرح نیز مدیریت طراحی بسیاری زمان بازسازی خانه خانه های دوبلکس در شهر هایی چون قشم ، آبادان ، تهران و …. داشته است . زمان بازسازی خانه نمای خانه های دوبلکس شروع می کنیم . معمولا نمای ساختمان ها در ایران به دو سبک مدرن و کلاسیک انجام می شوند . درست است بسیاری زمان بازسازی خانه نماها به شکلی کاملا غلط الگوبرداری و ساخته شده اند اما شیوه و سبک مورد نظر معمولا یکی زمان بازسازی خانه این دو سبک معماریست که مورد استفاده قرآر می گیرد . تصویر بالا نمایی زمان بازسازی خانه یک ساختمان دوبلکس کلاسیک است .

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه