راه و چاه بازسازی خانه

بازسازی خانه راه و چاه بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

در طراحی نمای ساختمان مسکونی سبک های مختلفی می تواند مورد استفاده قرار گیرد از سبک های مدرن و کلاسیک گرفته راه و چاه بازسازی خانه سبک های دیکانستراکشن و فولدینگ و … .

در این بخش قصد معرفی سبک خاصی از طراحی نمای ساختمان را نداریم . بلکه قصد داریم شما را با ده نمای زیبای مسکونی از دید طراحان خانه طرح آشنا کنیم. اینکه چه ملاک هایی موجب خارق العاده بودن این ۱۰ نما گشته را در بخش های پیشِ روی خواهیم گفت . نکته ای که در انتخاب ۱۰ نمای ساختمان مسکونی برتر مورد توجه ما بود ، استفاده حداکثری از نماهای طراحی شده در داخل کشورمان ایران بود .

با یک خانه ویلایی کلاسیک (نمای رومی) شروع می کنیم . استفاده از ۴ ستون ضخیم ( سرستون ها راه و چاه بازسازی خانه سبک کرنتی یا قرونتی ) در بخش ایوان راه و چاه بازسازی خانه استوار بودن و حس امنیت بیشتر این بنا افزوده است . برای ورود راه و چاه بازسازی خانه ایوان مرکزی (ایوان اصلی) ایده ای خلاقانه و در عین حال شکوهمندانه استفاده شده است . ۲ راه پله مارپیچ که بعد از پیمودن ۷ پله راه و چاه بازسازی خانه آنها می رسیم. این ایده موجب ایجاد یک ورودی باشکوه گردیده است . نکته ای که راه و چاه بازسازی خانه جذابیت هرچه بیشتر این کاخ افزوده است استفاده از یک استخر در نمای ورودی ویلا و همچنین بهره گیری از یک پوشش گیاهی متنوع با رنگ شناسی بی نظیر است . لازم راه و چاه بازسازی خانه ذکر است طراحی این ویلا بر روی یک شیب تند قرار گرفته است .

راه و چاه بازسازی خانه

یادداشت برداری از راه و چاه بازسازی خانه

در تصویر بالا نیز طراحی نزدیک راه و چاه بازسازی خانه نمای شماره یک انجام شده است . طراحی یک ایوان با شکوه با ۸ ستون ( راه و چاه بازسازی خانه سبک کرونتی ) و گیاهانی که ورودی این ایوان را احاطه کرده اند . استفاده از یک لوستر بسیار بزرگ علاوه بر نکات بازسازی خانه ، قلب نمای ساختمان (ایوان شمالی) را در هنگام شب روشن می کند .

در طراحی نمای ساختمان مسکونی بالا از سبک پرطرفدار رومی استفاده شده است .نمای بیرونی ساختمان با سنگ تراورتن یک دست کِرم طراحی شده است . این عامل باعث شده حس امنیت بیشتر را راه و چاه بازسازی خانه کاربر منطقل شود . هرچند که ای کاش در طراحی نما از گل ها و گیاهان راه و چاه بازسازی خانه شکل ملموس تری استفاده می شد .

راه و چاه بازسازی خانه و آپارتمان

راه و چاه بازسازی خانه نظر می رسد که در طراحی نمای ساختمان بالا از سبک مینیمالیسم استفاده شده است . در طراحی نمای این آپارتمان استفاده از فرم های حجمی راه و چاه بازسازی خانه شکل قابل ملموسی بهره گرفته شده و از سویی دیگر از هنر تزئینات در بخش پوسته نما استفاده نشده است . نکته ای که باعث شد این ساختمان راه و چاه بازسازی خانه عنوان یکی از برترین نماها قرار گیرد بحث خاص بودن و استفاده از فرم های حجمی جالب توجه و راه و چاه بازسازی خانه دور از نماهای روتین بازاری است.

در نمای بعدی از چوب نما ( ترمووود ) در کنار سنگ استفاده شده است .سبک مورد استفاده از نو نئوکلاسیک است و نتیجه حاصل از تلفیق این دو مصالح (سنگ و چوب) ، رضایت بخش و قابل قبول است .

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه