بازسازی خانه پیشرفته

بازسازی خانه بازسازی خانه پیشرفته بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

خانه من جایی است پر بازسازی خانه پیشرفته نور و امید؛ خانه‌ای سبز و دلنشین که هر گوشه آن را با عشق چیده‌ام. هر روز صبح که بیدار می‌شوم، میز صبحانه پر است بازسازی خانه پیشرفته محبت، بوی نان تازه و بخار چای گرم دمکرده و خوش عطر دوستی که نشانی بازسازی خانه پیشرفته بوی زندگی است

«همیشه در خانه پدری‌ام رنگ‌های تیره به کار می‌بردم؛ درحالی‌که در فرهنگ ایرانی رنگ‌های روشن بیشتر استفاده می‌شود. من دوست داشتم دکوراسیون منزلمان متفاوت باشد. ما 3 سال است که در این خانه زندگی می‌کنیم. به دلیل اینکه ساختمان را همسرم ساخته، بازسازی خانه پیشرفته ابتدا واحد ما با واحدهای دیگر متفاوت طراحی شد. جهیزیه‌ام را در طول یک سال تهیه کردم، ولی طراحی داخلی خانه شامل کابینت، لمینیت، کاغذدیواری و دیوار آجری حدود 3 ماه طول کشید. آجر را خودمان نصب و بندکشی کردیم؛ حتی نقاشی منزل را هم خودمان انجام دادیم.»

بازسازی خانه پیشرفته

نقش طراح در بازسازی خانه پیشرفته

مبلمان مخملی سبزرنگ بازسازی خانه پیشرفته خانه مبل میرداماد آمده و با کوسن‌هایی به رنگ سفید، قرمز و طوسی ترکیب رنگی زیبایی را به وجود آورده است. مبل نیمکتی قرمز نشیمن این هماهنگی را تکمیل می‌کند. فرش زیبای کف، دستباف کشور هند است و نشانه‌های سنت را در سبک تلفیقی نمایان می‌کند. رنگ دیوار دکوراسیون نشیمن سورمه‌ای است و به همین دلیل هویت خانه را بسیار متفاوت نشان می‌دهد. زوج جوان بازسازی خانه پیشرفته لوستر در طراحی داخلی استفاده نکرده و نورپردازی سقف را کور کرده‌اند. نورپردازی موضعی بالای تابلوها و به شکل دیواری وجود دارد و باقی روشنایی بازسازی خانه پیشرفته آباژور و استندهایی تأمین شده که بازسازی خانه پیشرفته برند ایکیا تهیه شده است.

تابلوهای دیواری هم بازسازی خانه پیشرفته هنرهای زیبای خانم خانه است. جالب است بدانید که طرح آجر دیوار هم توسط خانم و آقای خانه اجرا شده است. یاسمین می‌گوید: «به دلیل اینکه هزینه بندکشی بالا بود، خودمان آجرها را کار کردیم و هزینه تمام شده دیوار مترمربعی 100 هزار تومان و در مجموع حدود 500 هزار تومان شد؛ درصورتی‌که اگر به فرد متخصصی برای این کار مراجعه می کردیم تنها نصب آنها مترمربعی 120 هزار تومان برایمان هزینه داشت.»

بازسازی خانه پیشرفته با روشی مدرن

دکوراسیون پذیرایی با رنگ‌های ملایم‌تری ظاهر شده است. مبلمان کرم‌رنگ در کنار دیواری به رنگ سبز یشمی و آجرهای قهوه‌ای، تکمیل‌کننده سبک تلفیقی است. میز جلومبلی بازسازی خانه پیشرفته خانه مادربزرگ یاسمین آمده و فرش هم بازسازی خانه پیشرفته صنایع شهر بیجار است. تابلوی نقاشی زیبای آبرنگ روی دیوار اثر مادر هنرمند بانوی جوان است که حس و حال خوبی را در فضا جاری کرده است. استفاده بازسازی خانه پیشرفته گل‌های شاخه بریده در خانه هم شادابی را به فضا ‌آورده است. پرده‌های پذیرایی بازسازی خانه پیشرفته اطلس پود خریده شده که نور طبیعی با عبور بازسازی خانه پیشرفته آنها روی دیوار

یاسمین به سبک مدرن علاقه زیادی دارد و اعتقاد دارد زمانی که همه‌چیز مینیمال و ساده باشد، دیرتر بازسازی خانه پیشرفته چشم می‌افتد؛ او حتی در انتخاب لباس و وسایل شخصی هم این بازسازی خانه اساسی را در نظر می‌گیرد. وی خطوط صاف و عمود را دوست دارد و در مبلمان زاویه 90 درجه را برای مدت طولانی می‌پسندد.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه