بازسازی خانه و اصول آن

بازسازی خانه بازسازی خانه و اصول آن بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه

هنگام بازسازی خانه و اصول آن تعمیر خانه به تنها چیزی که در دکور تمرکز می کنیم احساسمان است نه اصول دکوراسیون. به همین دلیل به آن چیزی که انتظارش را داشتیم نمی رسیم. در این جا به چند نمونه از اشتباهاتی که در دکور سالن پذیرایی مرتکب می شویم اشاره کرده ایم.

چراغ ها جو اتاق را می سازند بازسازی خانه و اصول آن در روحیه ما نیز تاثیر زیادی دارند. بنابراین تنها یک عدد لوستر سقفی نمی تواند برای سالن پذیرایی کافی بازسازی خانه و اصول آن مناسب باشد. نور اتاق را با بازسازی خانه قدیمی از چراغ های دیواری، سقفی، مطالعه و… فراهم کنید.

بازسازی خانه و اصول آن

شناخت بازسازی خانه و اصول آن

فرش های کوچک باعث ایجاد عدم تعادل در سالن می شوند. بنابراین باید فرش مناسبی برای سالن پذیرایی انتخاب کنید. فرش های بزرگ فضای سالن را بزرگ تر نشان می دهند.

بهترین مکان برای تلویزیون دیوار خالی است. تلویزیون را در مقابل پنجره یا نزدیک پنجره قرار ندهید. زیرا هم برای بینایی شما مضر است بازسازی خانه و اصول آن هم باعث می شود تصاویر را درست بازسازی خانه و اصول آن واضح نبینید.فاصله بین تلویزیون بازسازی خانه و اصول آن مبل ها بستگی به اندازه صفحه تلویزیون دارد. کوسن ها جو آرام بخشی در سالن ایجاد می کنند. هنگام انتخاب کوسن ها باید بافت بازسازی خانه و اصول آن رنگ آن ها با مبل هایی که دارید متناسب باشد. اگر پارچه مبل ها مخملی باشد پارچه های کتانی بازسازی خانه و اصول آن نخی استفاده نکنید. برای مبل های کوچک کوسن های کوچک بازسازی خانه و اصول آن برای مبل های بزرگ بالش ها بازسازی خانه و اصول آن کوسن های بزرگ استفاده کنید.

بازسازی خانه و اصول آن در ایران

این قانون برای اتاق ها بازسازی خانه و اصول آن سالن های بزرگ کارایی دارد. اگر می توانید مبل ها را با فاصله از دیوار بچینید حتما این کار را انجام دهید. زیرا فضای سالن بزرگ تر بازسازی خانه و اصول آن آرام بخش تر می شود. وقتی سالن بزرگ باشد بازسازی خانه و اصول آن مبل ها را پشت به دیوار قرار دهید بیشتر شبیه سالن رقص می شود تا سالن پذیرایی. اگر در اتاق های سقف کوتاه مبلمان تیره بچینید سقف کوتاه تر نشان داده می شود. پس بهتر است از مبل های جمع بازسازی خانه و اصول آن جور بازسازی خانه و اصول آن رنگ خنثی برای این اتاق ها استفاده کنید.

مبل ها نیز مثل لباس ها تابع مد هستند. مبل های بزرگ بازسازی خانه و اصول آن حجیم دسته دار مدت هاست که از مد افتاده است. اکنون زمان مبل های صاف بازسازی خانه و اصول آن گوشه دار است. البته می توانید مبل سنتی نیز استفاده کنید اما از رنگ های مدرن برای آن به کار ببرید.

بزرگ ترین اشتباه در دکور سالن پذیرایی متناسب نبودن اندازه مبل ها با اندازه اتاق است. وقتی برای سالن کوچک مبل های بزرگ به خصوص کاناپه بزرگ استفاده کنید اندازه اتاق کوچک تر نشان داده می شود. از کاناپه های بزرگ برای سالن های بزرگ استفاده کنید. برای سالن های کوچک یک عدد مبل دو نفره بازسازی خانه و اصول آن دو عدد صندلی راحتی قرار دهید.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه