بازسازی خانه ویلایی در تهران

بازسازی خانه بازسازی خانه ویلایی در تهران بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی ویژگی های خاصی دارد که با نگاه کردن بازسازی خانه ویلایی در تهران آن خوبی متوجه سبک دکوراسیون منزل خواهید شد.

«اکثر افراد بالای ۵۰ سال دوست دارند بازسازی خانه ویلایی در تهران سبک کلاسیک زندگی کنند. من اگر جوان تر بودم شاید این سبک را ترجیح نمی دادم و حالا بازسازی خانه ویلایی در تهران دلیل نوع معاشرت و تجربه هایی که کسب کرده ام دکوراسیون بازسازی خانه ویلایی در تهران سبک کلاسیک را انتخاب کرده ام. این سبک را دوست دارم و بازسازی خانه ویلایی در تهران نظرم قشنگی خود را زمانی نشان می دهد که بازسازی خانه ویلایی در تهران خوبی طراحی و دکوراسیون شده باشد».

استفاده از رنگ های تند در دکوراسیون منزل نیازمند فضاهای بزرگتر است و در فضای کوچک با رنگ های ملایم و یا بازسازی خانه آپارتمانی در تهران روشن فضا را می توان آرام تر کرد. اگر کمی زمینه هنری داشته باشید می توانید سبک مدرن و سبک کلاسیک را با هم هماهنگ کنید.

بازسازی خانه ویلایی در تهران

اصول بازسازی خانه ویلایی در تهران

من برای انتخاب رنگ غالب می خواستم رنگی را انتخاب کنم که تکراری نباشد. در طراحی داخلی بسیاری از خانه ها از رنگ های تکراری و شبیه بازسازی خانه ویلایی در تهران هم استفاده شده است. من رنگ سبز را انتخاب کردم چون رنگ زنده ای است و در دکوراسیون منزل هم تازگی دارد. من بازسازی خانه ویلایی در تهران خانه های قدیمی انگلیسی علاقه زیادی دارم. حتی فیلم ها را هم بر اساس دکوراسیون شان انتخاب می کنم. وقتی سریال های قدیمی انگلیسی را می بینم، متوجه می شوم رنگ سبز زیادی در آن خانه ها بازسازی خانه ویلایی در تهران کار برده شده است.

من برای رسیدن بازسازی خانه ویلایی در تهران آرامش برای خودم و مهمان های عزیز که بازسازی خانه ویلایی در تهران خانه می آیند، این دکوراسیون را انتخاب کردم. طراحی ساده منزل با انتخاب مبلمان ظریف متناسب با متراژ کوچک و رنگ بندی بسیار ملایم شکل گرفت. من سعی کردم از چیدمان و طراحی اضافه و شلوغ دوری کنم. من تمام دکوراسیون منزل را دوست دارم و اگر غیر از این باشد، حتما با تغییرات مختصر فضا را بازسازی خانه ویلایی در تهران شکل دلخواه خودم و همسرم در می آورم، ولی از باغچه کوچک خانه بیشترین لذت را می برم.

بازسازی خانه ویلایی در تهران چقدر هزینه دارد؟

خانم بهناز اختریان بیشتر چیزهای دوست‌داشتنی‌اش را در دکوراسیون پذیرایی گنجانده و دکوراسیون کلاسیک خانه‌اش را خیلی شلوغ و عروسکی نکرده است. علاوه بر این، خرده‌ریزها از بار سنگین فضای نوستالژیک این قسمت خانه هم کم می‌کنند. مبلمان استیل خانم اختریان مانند سایر وسایل چوبی خانه که بازسازی خانه ویلایی در تهران گفته او سالخورده هستند، همگی نشان‌دهنده حسن سلیقه‌اش در نگهداری اسباب و اثاثیه‌اند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه