بازسازی خانه هنری

بازسازی خانه بازسازی خانه هنری بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

برای این منظور می توانید با کمک یک طراح داخلی، دورتادور اتاق را قفسه بندی نموده و با ساخت کمدهایی با درهای شیشه ای، یک رختکن بسیار شیک بازسازی خانه هنری خانه بسازید. همچنین خوب است

خانه هیچ ستاره مشهوری را بازسازی خانه هنری آمریکا نمی توانید پیدا کنید که بازسازی خانه هنری حمام خود وان نداشته باشد. اما اینکه طراحی این وان و چیدمان اطراف آن چگونه باشد، به سلیقه افراد بستگی داشته و تقریبا همه آنها با هم فرق دارند. به طور مثال، چهره هایی همانند جان لجند، تام بردی یا لیبران جیمز، وان های بسیار ساده که بازسازی خانه هنری کنار دوش حمام تعبیه گشته را برای حمام خانه خود انتخاب کرده اند.

وقتی که حسابی پولدار و مشهور هستید، لازم است که بازسازی خانه هنری خانه خود اتاقی مخصوص تماشای فیلم نیز داشته باشید. هنرمندانی همانند کریس بوش، متیو پری و مارک انتونی چنین اتاقی که به شکل یک سینمای خصوصی و کوچک طراحی گشته را بازسازی خانه هنری منازل شخصی خود دارند. شما نیز اگر فضا و بودجه لازم برای این امر را دارید، خوب است چنین ایده ای را بازسازی خانه هنری خانه خود پیاده سازی کنید.

بازسازی خانه هنری

زیبایی بازسازی خانه هنری

یکی از طرح های دکوراسیونی محبوب بازسازی خانه هنری میان چهره ها، شومینه های فانتزی و شیک بازسازی خانه هنری فضای بیرونی خانه یا بازسازی خانه هنری کنار استخر است. افرادی همانند سلن دیون، پاتریک دمپسی و هیلاری سوانک همگی بازسازی خانه هنری حیاط عمارت های خود از این طرح برای دور هم جمع شدن های دوستانه بهره گرفته اند.

چهره هایی هماند بریتنی اسپیرز، تایلر پری و هیدی کِلام اعتقاد دارند که استخر خانه نباید هیچ گونه حاشیه یا لبه ای داشته باشد و از این رو بازسازی خانه اصولی حیاط پشتی خانه خود را به همین سبک ساخته اند.

فیل لش و کریستی برینکلی بازسازی خانه هنری عمارت های بسیار شیک خود، اتاقی مخصوص آفتاب گرفتن دارند که سراسر دیوارهای آن شیشه ای ساخته شده اند تا نور خورشید به راحتی وارد فضا شود.

بازسازی خانه هنری و دلنشین

پله‌ها مکان‌های بسیار معمولی بازسازی خانه هنری معماری هستند که ممکن است درباره آن‌ها فکر نکنید. اما باید به آن‌ها بیشتر توجه کرد. اگر پله‌ها به خوبی طراحی و اجرا شوند، از عملکرد اصلی خود فراتر می‌روند و به عنوان یک اثر هنری مجسمه وار فضای عادی شما را زنده و منحصربفرد می‌کنند. بهترین طراحی‌های راه پله هم فرم و هم فضا را بازسازی خانه هنری نظر می‌گیرند، آن‌ها از فضایی که بازسازی خانه هنری دسترس است استفاده می‌کنند آن را به گونه‌ای فعال می‌کنند که چشم شما را از بالا تا پایین درگیر کند. بازسازی خانه هنری یک خانه فضا را باید غنیمت شمرد و این راه پله‌های هوشمندانه به زیبایی از فضا بهترین استفاده را کرده اند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه