بازسازی خانه قدیمی در تهران

بازسازی خانه بازسازی خانه قدیمی در تهران بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

اگر نمی خواهید در خانه خود تا این حد رمانتیک باشید، بازسازی خانه قدیمی در تهران این رنگ در جاهایی که برایتان اهمیت بیشتری دارد، استفاده کنید و قسمت های خاص را مورد توجه قرار دهید.

استفاده بازسازی خانه قدیمی در تهران رنگ قرمز در اطراف شومینه- حتی اگر خاموش باشد- گرما را تداعی می کند و بازسازی خانه قدیمی در تهران کاربردن آن در ورودی خانه، استطاعت مالی را می رساند. بازسازی خانه قدیمی در تهران رنگ قرمز در محل آرایش و اتاق پرو خود استفاده کنید. قرمز در اتاق ناهارخوری شگفت انگیز است و در اتاق پذیرایی بازخورد زیادی دارد. رنگ قرمز تیره، خود یک سبک را ایجاد می کند و اعتماد بازسازی خانه قدیمی در تهران نفس را می رساند.

قرمز، پرحرارت، رمانتیک، نشانه خطر و توقف است و هیجان، نشاط، پیشرفت، توانگری، قدرت و شجاعت را می رساند؛ موجب افزایش فشار خون، بالارفتن تنفس، افزایش مقاومت و خشم می شود؛ در حالی که رنگ پوست را خوب منعکس می کند.

بازسازی خانه قدیمی در تهران

رفت و آمد برای بازسازی خانه قدیمی در تهران

با اینکه بنفش، رنگ باشکوهی است، در دکوراسیون داخلی کمتر دیده می شود و بیشتر در طیف های کمرنگ یا یاسی بازسازی خانه قدیمی در تهران کار می رود. بنفش بازسازی خانه قدیمی در تهران خاطر ملایم و آرام بخش بودن برای اتاق خواب دخترها بسیار مناسب است؛ ضمنا رنگ خلاقیت آفرینی است و در محیط های کار و بازسازی خانه ویلایی در تهران هم کارایی زیادی دارد. اگر در کنار زرد قرار بگیرد، جلوه خاصی خواهدداشت و حس قوی ای ایجاد می کند. استفاده از پارچه بنفش برای مبلمان ناهارخوری هم خیره کننده است.

بازسازی خانه قدیمی در تهران شلوغ

بنفش، رنگی موزون، سلطنتی و باشکوه است و باعث کاهش فشار خون و کم شدن ترشح غدد بسیار فعال می شود؛ رنگی که ظرافت، رویای روزانه و معنویات را القا و بازسازی خانه قدیمی در تهران ایجاد صلح و آرامش، برتری، ملایمت، احترام و کاهش سر و صدا کمک می کند.

رنگ سبز بازسازی خانه قدیمی در تهران دلیل خنثی بودن، برای دکوراسیون داخلی فوق العاده است. سبز در همه جای طبیعت وجود دارد، با هر کدام از رنگ های رنگین کمان همنشین می شود و ظاهر فوق العاده ای بازسازی خانه قدیمی در تهران خود می گیرد؛ رنگی که بازسازی خانه قدیمی در تهران دلیل آرام بخش بودن، مناسب اتاق خواب و سرویس های بهداشتی است.

رنگ سبز را می توان با صورتی بررنگ، زرشکی، آبی روشن، زرد و بنفش استفاده کرد. سبز، آرامش، آسایش، خنکی، رفع خستگی، اعتدال، احتیاط، امنیت، هماهنگی، تعادل و آرامش اعصاب را القا می کند و نشانه ثروت، رشد، تولد، تجدید حیات، غبطه خوردن و همدردی است؛ ضمن اینکه بیانگر اجتماعی بودن، مرسوم بودن، ظرافت، پیچیدگی، سنت و عادی و گران بودن هم هست.

زرد، رنگ مثبتی است که می تواند برای اتاق نوجوانان بسیار مناسب باشد و حافظه را تقویت و بازسازی خانه قدیمی در تهران مطالعه مفید کمک کند. این رنگ برای محیط های کوچک فوق العاده است، جلب نظر می کند و حالت خوشامدگویی دارد اما چون بازسازی خانه قدیمی در تهران کاربردن یکدست آن در یک محیط، ممکن است باعث تندمزاجی و بدخلقی شود، سعی کنید آن را با رنگ های دیگر بازسازی خانه قدیمی در تهران کار ببرید.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه