بازسازی خانه در شیراز

بازسازی خانه بازسازی خانه در شیراز بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

اكثر مردم معمولا رنگ سفید یا بژ را انتخاب می‌كنند، بازسازی خانه در شیراز اصل ما خودمان را پشت رنگ سفید مخفی می‌كنیم. چون با رنگ سفید احساس امنیت بیشتری می‌كنیم.

ابتدا همه‌ی وسایل را وسط اتاق جمع كرده و یك پارچه روی آنها پهن كنید و بگویید خداحافظ وسایل، ما با شما كاری نداریم تا رنگ دیوارها خشك شود. بعد با یك نگاهی تازه بازسازی خانه در شیراز شكل و فرم اتاق ببینید چه چیز را در این اتاق بیشتر از بقیه دوست دارید؟ یا بازسازی خانه در شیراز كدام قسمت اتاق می‌توانید جلوه بیشتری بدهید؟ هدف شما دادن شخصیت و ماهیت بازسازی خانه در شیراز اتاق است. پس كارتان را درست انجام دهید.

بازسازی خانه در شیراز

موضوع بازسازی خانه در شیراز

پس انتخاب رنگ را كنار بگذارید. اكثر مردم معمولا رنگ سفید یا بژ را انتخاب می‌كنند، در اصل ما خودمان را پشت رنگ سفید مخفی می‌كنیم. چون با رنگ سفید احساس امنیت بیشتری می‌كنیم. برای بازسازی خانه در تبریز فقدان رنگ، پول زیادی بابت مبلمان، گلدان‌ها، پرده‌ها و وسایل تزئینی خرج می‌كنیم تا از سردی و بی‌روح دیده شدن طراحی‌مان جلوگیری كنیم.

با رنگ سفید مشكل می‌توان تضاد رنگی ایجاد كرد. با رنگ‌های متضاد می‌توان هماهنگی بین وسایل و دیوارهای اتاق ایجاد كرد و بازسازی خانه در شیراز وسایل زیبایی خاصی بخشید. برای انتخاب رنگ وقت صرف كنید. ابتدا بازسازی خانه در شیراز رنگ فروشی رفته و یك بروشور رنگ بخرید و بازسازی خانه در شیراز خانه بیایید و رنگ مورد علاقه خود را پیدا كنید. حتما رنگ‌هایی را انتخاب خواهید كرد كه با روحیه شما سازگاری دارند. مثلا اگر آبی را انتخاب نمودید، بازسازی خانه در شیراز فروشگاه رنگ بروید و آن رنگ آبی مورد نظر را بازسازی خانه در شیراز همراه یك قوطی رنگ سفید بخرید.

بعد كمی از رنگ سفید در (ظرفی) با آبی مخلوط كرده و آن را روی مقوای سفیدی بكشید و باز كمی سفید بیشتر و این كار را تكرار كنید تا بازسازی خانه در شیراز 6 یا 7 درجه روشنی رنگ برسید. برای سقف باید از دو رنگ روشن‌تر نسبت بازسازی خانه در شیراز دیوارها استفاده نمود.

بازسازی خانه در شیراز با جلوه های باستانی

اگر سقف منزل شما بلند است می‌توانید رنگ آن را یك درجه روشن‌تر از دیوارها انتخاب نمایید. اگر شما دیوارها را با رنگ‌های تند رنگ‌آمیزی و سقف را سفید نمایید، مانند این است كه یك ملافه سفید روی سقف كشیده‌اید. اگر سقف سفیدرنگ شود كوتاه‌تر بازسازی خانه در شیراز نظر می‌رسد. سعی كنید دیوارهای خود را با سایه رنگ‌ها، رنگ‌آمیزی كنید یا یك دیوار را بازسازی خانه در شیراز رنگ مثلا آبی تیره یا قرمز قهوه‌ای یا قرمز یا قرمز تیره و دیوارهای دیگر را سفید یا سفید كرم یا تنالیته‌ای از رنگ تیره كه با سفید روشن گردیده بازسازی خانه در شیراز دیوار خود بزنید. بعد از اینكه رنگ و میزان روشنی آن را با رنگ سفید انتخاب نمودید بازسازی خانه در شیراز رنگ فروشی رفته و رنگ مورد نظر خود را بخرید. در اینجا برای آشنایی شما و انتخاب درست رنگ با توجه بازسازی خانه در شیراز فضا، آب و هوا و روانشناسی بازسازی خانه در شیراز مفاهیم و معانی رنگ‌ها اشاره خواهیم نمود.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه