بازسازی خانه خاص

بازسازی خانه بازسازی خانه خاص بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه

در اولین برخورد، یاد این قسمت بازسازی خانه خاص شعر شاملو افتادم. وقتی در این خانه‌ سفید و زیبا قرار گرفتم، احساس عشق، امنیت و آرامش اولین حس درونی من بود و باعث شد که بتوانم به‌راحتی با ساکنین آن ارتباط برقرار کنم؛ زوجی جوان و خونگرم که چند ماهی می‌شد.

قرار گرفتن و همزیستی زوجی که در دکوراسیون منزل نظرات متفاوتی نسبت به یکدیگر داشتند، باعث شده بود تا در طراحی داخلی و چیدمان خانه تعادلی کلی و مناسب برقرار شود، البته طبق گفته‌ خانم خانه در بیشتر موارد محمدرضا بود که حرف آخر را در طراحی زده بود. با ما همراه شوید تا به گوشه و کنار این خانه‌ پراحساس سرکی بکشیم.

بازسازی خانه خاص

ماجرای بازسازی خانه خاص

لیلی و محمدرضا یک سال بازسازی خانه خاص که در خانه‌ای بازسازی خانه خاص جنس عشق و آرامش زندگی می‌کنند. خانه‌ای که پیش بازسازی خانه خاص سکونت در آن به مدت یک سال درگیر بازسازی و طراحی داخلی آن بودند تا زندگی خود را با همان اشتیاقی که می‌خواهند آغاز کنند. در ابتدای ورود به خانه با راهرویی مواجه می‌شویم که مقدمه‌ای زیبا را برای ورود به فضای اصلی خانه فراهم می‌کند. پس بازسازی خانه خاص اینکه بازسازی خانه خاص راهرو می‌گذریم، سفیدی خانه ما را مجذوب خود می‌گرداند. در سمت چپ فضای غذاخوری با مبلمانی زیبا، در سمت راست آشپزخانه و در روبه‌رویمان فضای نشیمن و پذیرایی را می‌بینیم.

با ورود به فضای نشیمن در ابتدا با ست مبلمانی سفیدرنگ و زیبا مواجه می‌شویم که در هماهنگی رنگی با دیوارها در گوشه‌ای بازسازی خانه خاص فضا جا خوش کرده و پذیرایی زیبایی را به وجود آورده بازسازی خانه خاص . سفیدی محض فضا با تابلوهای نقاشی زیبا متعادل شده بازسازی خانه خاص و تضاد و تقابل مناسبی را ایجاد کرده بازسازی خانه خاص . سمت راست هم مبل‌های راحتی توگو در رنگ‌های سفید و قرمز جلوی میز تلویزیون قرارگرفته و با چیدمانی مناسب باعث خلق فضایی صمیمی و جداگانه در نشیمن شده بازسازی خانه خاص . فضای جلوی تلویزیون، موردعلاقه‌ محمدرضا بازسازی خانه خاص ؛ فضایی که در زمستان لحافی قرمزرنگ بر روی میز قرارگرفته، کرسی زیبایی را به وجود آورده و مبل‌های راحتی توگو در اطراف آن قرارگرفته‌اند. در گوشه و کنار این خانه وسایل تزئینی بازسازی خانه خاص مجسمه و قاب عکس گرفته تا ظروف دکوری مختلف به چشم می‌خورد. برخی بازسازی خانه خاص ظروف عتیقه بازسازی خانه خاص اجداد پدری خانم خانه به ارث رسیده بازسازی خانه خاص . نکته‌ جالب‌توجه در اکسسوری‌های این خانه مجسمه‌های کوچکی هستند که بر روی میز تلویزیون قرارگرفته‌اند. این مجسمه‌ها هرکدام المان و نماد یک کشور خاص بوده و خاطره‌ای بازسازی خانه خاص سفرهای این زوج جوان‌اند؛ بنابراین با تماشای مجسمه‌ها، شاهد آلبومی تصویری بازسازی خانه خاص سفرهای خارجی این خانواده هستیم.

بازسازی خانه خاص و شگفتی ها

آشپزخانه به‌صورت مدرن و باز طراحی‌شده بازسازی خانه خاص و به‌جای اپن(پیشخوان)، شاهد جزیره‌ای سفیدرنگ در آن هستیم که گاز بر روی آن قرارگرفته و کشوهای ظروف در زیر آن تعبیه‌شده بازسازی خانه خاص . این زوج جوان برای خرید ظروف هم توجه ویژه‌ای به رنگ داشته و غالباً بازسازی خانه رویایی سفید و مشکی را خریداری کرده‌اند.

برای طراحی دیوارهای نشیمن بازسازی خانه خاص تابلوهای عکس و نقاشی نسبتاً متعدد و مختلفی بهره گرفته‌شده بازسازی خانه خاص . انتخاب و چیدمان این تابلوها طبق سلیقه و نظر لیلی صورت گرفته بازسازی خانه خاص . بر روی دیوار ورودی آشپزخانه، شاهد تابلوی نقاشی چهره‌ یک مرد هستیم که در زیر آن یک میز گرد مشبک با گرامافونی زیبا قرارگرفته بازسازی خانه خاص . در این تابلو چهره‌ جد پدری خانم مستوفی‌الممالک یعنی میرزا یوسف آشتیانی (مستوفی‌الممالک) صدراعظم دربار ناصرالدین‌شاه نقاشی شده بازسازی خانه خاص . شاید یکی بازسازی خانه خاص دلایل علاقه‌ لیلی؛ خانم خانه به لوازم عتیقه، سنتی و دکوراسیون کلاسیک، همین باشد که او بازسازی خانه خاص نوادگان خانواده‌ای بزرگ و اصیل بازسازی خانه خاص .

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه