بازسازی خانه اساسی

بازسازی خانه بازسازی خانه اساسی بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

چرا هر کسی رنگ خاصی بازسازی خانه اساسی برای رنگ آمیزی اتاقش انتخاب میکنه؟ آیا این انتخاب بر اساس سلیقه شخصیه؟ بازسازی خانه اساسی بر اساس رنگ مد فصل؟ آیا رنگ دیوار، مبلمان و صندلی ها می تونن تاثیر روانی روی ما داشته باشن

رنگ زرد رنگی شاد و انرژی بخشه و برای آشپزخونه ها و اتاق های پذیرایی خیلی مناسبه. این رنگ شاد بازسازی خانه اساسی می تونید در راهروها هم به کار ببرید چون به محض این که وارد خونه می شید حس خوبی بهتون میده. اگر رنگ زرد بازسازی خانه اساسی به عنوان تک رنگ برای خونه استفاده کنید تاثیر کاملا برعکس میزاره. پس برای تاثیر بهتر اون بازسازی خانه اساسی به عنوان رنگ حاشیه و همراه با رنگ سفید استفاده کنید.

آبی، رنگ آسمان و دریا تاثیر آرام بخش داره و برای حمام و اتاق خواب مناسبه. اگه می خواید بازسازی خانه اساسی تاثیر آرام بخش این رنگ استفاده ببرید حتما بازسازی خانه اساسی طیف های کم رنگ و ملایم آبی به کار ببرید نه بازسازی خانه اساسی طیف های تیره و پررنگ. البته این رنگ روی استعداد و بهره وری هم تاثیر میزاره پس برای دفتر کار هم میشه ازش استفاده کرد.

بازسازی خانه اساسی

کم هزینه ترین بازسازی خانه اساسی

محققان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدن که خیره شدن به رنگ صورتی بعد بازسازی خانه اساسی تمرین ضربان قلب، نبض و تنفس بازسازی خانه اساسی کاهش میده. به علاوه این صورتی یک رنگ شاد و نشاط بخشه و همین او ن بازسازی خانه اساسی رنگی مناسب برای اتاق خواب و نشیمن کرده.

قرمز برعکس صورتی رنگی ست تند و قوی و تاثیری قوی هم میتونه روی روحیه داشته باشه. رنگ قرمز اشتها بازسازی خانه اساسی بالا میبره بنابراین معمولا برای اتاق غذاخوری استفاده میشه. قرمز سمبل عشق و انرژیه و در مکان هایی که به کار برده میشه به طور طبیعی تشویق به گفت و گو و محاوره میکنه. این رنگ بازسازی خانه اساسی هرگز نمی تونیددر اتاق خواب که به حس آرامش نیاز بازسازی خانه ارزان استفاده کنید.

بازسازی خانه اساسی با معماری حرفه ای

رنگ سبز سمبل سلامت و بهداشته و به طور طبیعی استرس بازسازی خانه اساسی بازسازی خانه اساسی بین میبره. این رنگ ما بازسازی خانه اساسی به یاد طبیعت میندازه و هم تاثیر آرام بخش و هم نیروبخش داره. رنگ سبز بازسازی خانه اساسی در تمام قسمت های خونه میشه به کار برد و بیشتر برای اتاق خواب مناسبه. این رنگ بازسازی خانه اساسی می تونید با گل و گیاه هم به خونه بیارید.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه