بازسازی خانه آپارتمانی در تهران

بازسازی خانه بازسازی خانه آپارتمانی در تهران بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

بوفه بزرگی در دکوراسیون پذیرایی بود که محترم خودش می‌گفت بازسازی خانه آپارتمانی در تهران سختی آن را داخل خانه آورده‌اند. مشخص بود زمانی طولانی است که او بازسازی خانه آپارتمانی در تهران جمع‌آوری لوازم تزیینی خانه می‌پردازد.

گرامافون قدیمی که با تعجب زیاد هنوز هم کار می‌کرد، خیلی هیجان‌انگیز بازسازی خانه آپارتمانی در تهران نظر می‌رسید. فرش‌های قرمز لاکی‌رنگ خوش‌نقش و نگار کف سالن باعث می‌شد که خانه فضای شادی داشته باشد. او ‌گفت خیلی از وسایل آنتیک را از سمساری‌ها تهیه کرده و ادامه داد: «دنبال هر وسیله‌ای که باشم با کلی جست‌وجو پیدایش می‌کنم».

بازسازی خانه آپارتمانی در تهران سبک کلاسیک علاقه دارم ولی در عین حال بازسازی خانه آپارتمانی در تهران مبلمان بزرگی که با فضای خانه مطابقت ندارد، علاقمند نیستم. بازسازی خانه آپارتمانی در تهران دلیل اینکه اهل نگهداری و جمع کردن وسایل قدیمی و سنتی نیستم، بازسازی خانه کلنگی در تهران نداشتم در دکوراسیون خانه سبک سنتی را اجرا کنم، فضای داخلی خانه نباید شلوغ باشد. من سعی کردم با زمانه پیش بروم و از وسایل و مبلمانی که مد روز است در طراحی داخلی خانه استفاده کنم. بازسازی خانه آپارتمانی در تهران نظر من رنگ های روشن نقش مهمی در بزرگ جلوه دادن فضای داخلی ایفا می کنند.

بازسازی خانه آپارتمانی در تهران

قواعد بازسازی خانه آپارتمانی در تهران

ویژگی های خاص: طراحی داخلی بدون هیچ‌گونه هدر رفت فضا، جدایی فضای خصوصی از فضای مهمانخانه و ناهارخوری اصلی و محفوظ بودن آشپزخانه، نور طبیعی مناسب در نشیمن، غذاخوری خانواده و آشپزخانه از راه نورگیر سقفی پاسیو و وجود یک باغچه زیبا در فضای داخلی

از چند پله‌ کم‌ارتفاعی را که بالا می‌رویم درب شیشه‌ای بازسازی خانه آپارتمانی در تهران لابی کوچک، ولی تمیز، تابلویی زیبا و میز کوچکی با گلدان گل بر روی آن بازسازی خانه آپارتمانی در تهران ما خوش‌آمد می‌گوید. زمانی که در چوبی خانه بازسازی خانه آپارتمانی در تهران رویمان باز می‌شود، چشمه‌ای از نور ملایم آرامش‌بخشی بازسازی خانه آپارتمانی در تهران ما لبخند می‌زند. ورودی خانه، فضای دلبازی است که با کف پارکت و بوفه بزرگ و زیبایی که به‌تنهایی یک اثر هنری فوق‌العاده و قدیمی بازسازی خانه آپارتمانی در تهران حساب می‌آید، با اصالت تمام، هنر دست مبل‌ساز ایرانی را بازسازی خانه آپارتمانی در تهران تماشا می‌گذارد.

بازسازی خانه آپارتمانی در تهران سر و صدا دارد؟

من همیشه رنگ صورتی را دوست داشتم، ولی برای دکوراسیون منزل خودم می دانستم استفاده از رنگ صورتی، خانه را لوس و دخترانه می کند؛ بازسازی خانه آپارتمانی در تهران همین دلیل با سلیقه همسرم رنگ کالباسی یا صورتی چرک را انتخاب کردیم. بیشتر افرادی که بازسازی خانه آپارتمانی در تهران خانه ما می آیند، این رنگ را می پسندند. من دوست دارم خانه روشن باشد و هوا در آن جریان داشته باشد. مبلمان کرم رنگ بود ولی نمی خواستم پرده و دکوراسیون تیره باشد.

خانم خانه پرده نامتقارن جالب پذیرایی را خودش طراحی کرده و رومیزی و کوسن‌های ست شده با پرده را نیز خودش دوخته است. همچنین شمعدان‌ها، جعبه چوبی روی کنسول، بشقاب سبک قدیمی هم از کارهای پتینه و هنر ظریف خودش است. مبلمان پذیرایی بازسازی خانه آپارتمانی در تهران سبک کلاسیک قدیمی هم در زمان خرید با ظرافت و دقت انتخاب شده و حالا رویه‌اش بازسازی خانه آپارتمانی در تهران رنگ و طرحی بسیار شیک تغییر کرده و کاملا هم سالم و تمیز مانده است.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه