بازسازی خانه

بازسازی خانه اصول بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه اجرای بازسازی خانه

در بین تمامی گزینه ها برای بازسازی خانه ، چیدمان منزل به سبک اروپایی و غربی اگر نگویم محبوب ترین، یکی از محبوب ترین سبک ها، سبک اسکاندیناویایی بازسازی خانه که رنگ های سفید و فضای بسیار روشن در آن حرف اول را می زنند. به همین خاطر امروزه در بسیاری از خانه های آپارتمانی که با مشکل کمبود فضا روبرو هستند، همین سبک انتخاب می شود.

در سبک اسکاندیناویایی رنگ سفید، مبلمان خاکستری و چوب طبیعی حضوری چشم گیر دارند. انواع بازسازی خانه که در این مطلب بررسی خواهم کرد یکی از همین آپارتمان هاست که علی رغم مساحت کمش بسیار کاربردی و دلباز طراحی شده بازسازی خانه. بهتر بازسازی خانه قبل از شروع کمی درباره این منطقه خاص اروپا بیشتر بداینم. اسکاندیناوی ناحیه ای تاریخی و فرهنگی از شمال اروپاست که مساحتی بالغ بر ۹۲۸ هزار کیلومتر مربع دارد.

بازسازی خانه

اصول بازسازی خانه

در این مساحت سه کشور نروژ، سوئد و دانمارک قرار گرفته اند که همگی تباری از نژاد وایکینگ ها دارند. کلمه اسکاندیناویا نیز از بازسازی خانهانی در جنوبی ترین قسمت کشور سوئد بنام اسکانیا می آید که حتما نام آنرا بخاطر کامیون ها و اتوبوس هایش می شناسید. زبان مردم منطقه هم نوعی از زبان آلمانی بازسازی خانه. خوب فکر می کنم همین مقدار کافی باشد در ادامه به معرفی این آپارتمان زیبا می پردازم.

چیدمان منزل به سبک اروپایی و اسکاندیناویایی برای خانوادها بسیار لذت بخش خواهد چرا که همه اعضای خانواده را زیر یک سقف به یکدیگر متصل می کند. آپارتمان مورد بحث ما در کشور تایوان قرار گرفته ولی بسیار عالی سبک اسکاندیناویایی را پیاده کرده بازسازی خانه. در اتاق نشیمن این موضوع به خوبی خود را نشان می دهد. این اتاق خیلی راحت و شیک طراحی شده و بودن در آن واقعا لذت بخش خواهد بود. البته مهم ترین قسمت هر خانه ای مبلمانی آن بازسازی خانه. مبل بازسازی خانه که تعیین می کند یک اتاق شیک و راحت بازسازی خانه یا خیر. این خانه نیز با بازسازی خانهفاده از مبلمانی به سبک اسکاندیناویایی هستند فضا را بسیار شیک و راحت نشان می دهد.

بازسازی خانه به بهترین شکل

بعداز اتاق نشیمن و هال پذیرایی به آشپزخانه می رسیم که بسیار کاربردی و زیبا طراحی شده بازسازی خانه. وجود قفسه ای باز در بالای جزیره کاشی کاری شده حال و هوای این قسمت خانه را بکل دگرگون کرده بازسازی خانه. همانطور که می دانید نگهداری از گل و گیاه در آپارتمان های کوچک بخاطر کمبود فضا مشکل بازسازی خانه اما این خانه راه حلی عالی را پیشنهاد می دهد. جزئیات در آشپزخانه بسیار زیاد بازسازی خانه از کابینت ها گرفته تا لامپ های آویز بالا میز ناهارخوری و دیوار کاشی کاری شده بین کابینت ها و همینطور پشت گاز، هر کدام طرحی جذاب و البته متفاوت اما با یک تم رنگی دارند.

افراد بسیاری فکر می کنند نصب کردن تلویزیون صفحه تخت به تنهایی برای تزیین دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن کافی بازسازی خانه اما اینطور نیست. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، نصب شلف و قفسه اطراف تلویزیون، ظاهر بسیار جذاب تری به فضا داده بازسازی خانه. پشت مبلمان اتاق نشیمن، دو عدد میز برای مطالعه و کار در نظر گرفته شده. این خانه برای یک خانواده سه نفره با فرزندی جوان بازسازی خانه که نیاز به مطالعه و انجام تکالیف دارد، از طرفی پدر و مادر خانواده هم کارهای اداری انجام می دهند بنابراین وجود همچین فضایی بسیار لازم بود. طراحی این مکان هم به شکلی بسیار ساده و خلوت انجام شده بازسازی خانه.

در پایان به اتاق خواب ها و حمام و سرویس بهداشتی خانه می رسیم. بازهم در اینجا آثار چیدمان منزل به سبک اروپایی و مدرن خودنمایی می کند. اتاق خواب ها تا جای ممکن ساده و خلوت طراحی شده اند. تخت خواب اتاق فرزند خانواده کنار پنجره قرار داده شده تا از زیبایی آسمان بهره ببرد. در اتاق خواب والدین نیز یک تراس قرار گرفته که از طریق درب کشویی شیشه ای تمام قد قابل دسترسی بازسازی خانه. این اتاق هم ساده اما بسیار لوکس و شیک طراحی شده بازسازی خانه. حمام و سرویس بهداشتی نیز توسط کاغذ دیواری های طرح سرامیک تزیین شده اند تا هم ساده باشند و هم شیک.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه