انواع بازسازی خانه

بازسازی خانه اصول بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه اجرای بازسازی خانه

معماری داخلی این آپارتمان مدرن در سیدنی، استرالیا و با ترکیب رنگی از انواع بازسازی خانه های مشکی، سفید و طلایی طراحی شده است. در دکوراسیون داخلی این فضا کمد بزرگ دیواری مشکی یک طرف اتاق نشیمن را پوشانده و نشیمن از طریق پنجره بلند و سرتاسری به بالکنی با دید عالی به دریاچه وحرکت قایق های آبی زیبا مشرف است.

سمت دیگر اتاق نشیمن آشپزخانه ای با کابینت های سیاه و سفید و جزیره ای با یک آشپزخانه با تم طلایی انواع بازسازی خانه طراحی شده اصول بازسازی خانه که سبب گشته تا این آشپزخانه مدرن و بسیار چشمگیر به نظر برسد. پشت کمدهای یک سره مات و مشکی انواع بازسازی خانه ،فضایی به اتاق خواب اختصاص یافته که در پشت کمدها به دلیل حفظ حریم شخصی پنهان شده انواع بازسازی خانه .

انواع بازسازی خانه

شرحی از انواع بازسازی خانه

دکوراسیون اتاق خواب از تخت خواب و قفسه های کتاب و کمد هایی برای ذخیره وسایل مورد نیاز تشکیل شده و سطحی کنار پنجره و بالکن با ارتفاع کمی بالاتر در نظر گرفته شده که روی آن مبل و میزی برای مشاهده منظره زیبای حرکت قایق ها قرار داده شده است. تم سیاه و سفید در قسمت های مختلف مانند لامپ دیواری ،پرده حریر مشکی و ملافه های تخت خواب به چشم می خورد که البته این ترکیب در سراسر آپارتمان رعایت شده و هارمونی را به شکل بی نقصی در فضا ایجاد کرده است.

انواع بازسازی خانه با روشی مدرن

در کنار تخت، یکی از درب های کشویی کمدها در واقع درب حمام انواع بازسازی خانه که تنها با باز شدن آن از کمدها متمایز می شودو دستگیره دایره ای بزرگ طلایی انواع بازسازی خانه بسیار زیبا و متفاوت به نظر می رسد. دکوراسیون داخلی جسورانه آپارتمانی از انواع بازسازی خانه های مشکی، سفید و طلاییدکوراسیون داخلی جسورانه آپارتمانی از انواع بازسازی خانه های مشکی، سفید و طلایی

در دکوراسیون داخلی حمام به دلیل اینکه هیچ پنجره ای در حمام وجود دارد، دیوار حمام از کاشی های خاکستری روشن برای روشن نگه داشتن فضا استفاده شده است.

این حمام مدرن و دراماتیک دارای دیواری نسبتا باز در کنار درب حمام انواع بازسازی خانه که سبب ورود نور طبیعی از اتاق خواب به داخل حمام می شود. در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی انواع بازسازی خانه های سیاه ، شیرآلات و آینه ای با قاب طلایی و روشویی سفید انواع بازسازی خانه که در تطابق با دیگر قسمت های منزل انواع بازسازی خانه استفاده شده است.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه