امنیت در بازسازی خانه

بازسازی خانه امنیت در بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

میز غذاخوری ساده و هماهنگ با سایر وسایل منزل و در کنار آن امنیت در بازسازی خانه نیز در گوشه دیگر سالن قرار گرفته‌اند. نکته قابل توجهی در مورد اشیای تزئینی روی میز وجود دارد؛ اینکه آتوسا هیچ ظرفی را خالی روی میز رها نکرده است. امنیت در بازسازی خانه زیبای بالای میز را هم از لاله‌زار تهیه کرده‌ است.

آتوسا درباره گرم‌ترین قسمت خانه؛ یعنی شومینه می‌گوید: «از نظر رعایت قوانین فنگ‌شویی، شومینه در درست‌ترین مکان؛ یعنی روبه‌روی در خانه قرار گرفته است». داخل آن پر از صدف و مرجانی است که با رنگ سفید رنگ‌آمیزی شده‌اند و با ترکیب آبی دیوارها یادآور دریا هستند. 2 مجسمه بی‌نهایت زیبا را که کار دست خودش هستند و یکی از جنس چوب و دیگری سفال لعاب‌دار است برای تزئین داخل شومینه گذاشته است.

امنیت در بازسازی خانه سمت نشیمن که ‌رفتیم در دکور سمت چپ راهرو، مجسمه‌های کوچک چوبی و تکه‌ای از تنه یک درخت توجهم را امنیت در بازسازی خانه خود جلب کرد. آتوسا در این باره می‌گوید: «این تکه‌ای دورریز از یک درخت بود که موریانه‌ها سازنده بافت متفاوت آن هستند. آن را برای تزیین اینجا گذاشتم».

امنیت در بازسازی خانه

حسن امنیت در بازسازی خانه

راهرو با یک گلیم‌فرش زیبای شیراز، فرش شده است. در سمت راست راهرو سرویس بهداشتی مهمان قرار دارد که با پرنده‌های هزینه در بازسازی خانه در حال پرواز تزئین‌ شده و آراستگی آن چیزی کم از آراستگی کل خانه ندارد.

از پله‌ها بالا می‌رویم و امنیت در بازسازی خانه نشیمن خصوصی و آشپزخانه می‌رسیم. آرامش عظیمی که ناشی از رنگ فیروزه‌ای و نور فراوان تابیده شده از پنجره است در فضا موج می‌زند. امنیت در بازسازی خانه گفته آتوسا این قسمت خانه قبلا ناهارخوری بوده که در بازسازی با برداشتن دیوار آشپزخانه و عقب کشیدن آن، تبدیل امنیت در بازسازی خانه نشیمن جمع‌وجور نزدیک امنیت در بازسازی خانه آشپزخانه و محلی راحت برای تماشای تلویزیون شده است.

آتوسا برای مبلمان نشیمن، کاناپه‌ای راحت امنیت در بازسازی خانه رنگ زیبای فیروزه‌ای انتخاب کرده است. این مبلمان مربوط امنیت در بازسازی خانه برند ایرانی ایتال فوم است و امنیت در بازسازی خانه گفته آتوسا سال‌هاست که باکیفیت بالایش راحتی و آرامش را برایشان امنیت در بازسازی خانه ارمغان آورده و حسن آن هم امکان تعویض روکش‌ها در منزل است که امکان شست‌وشوی راحت و حتی تعویض رنگ و نقش پارچه را هم به‌راحتی فراهم می‌کند. یک میز چوبی با تنه درخت که کار دست ایرانی است هم در کنار کاناپه قرار دارد که به‌عنوان میز تلفن از آن استفاده می‌کنند. صندلی زیبای منبت‌کاری شده ای که جفت آن هم در سالن بود در کنار کاناپه گذاشته شده است. امنیت در بازسازی خانه گفته آتوسا این صندلی نشیمن، فوق‌العاده راحت بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن دارد. ساختار ضربدری آن راز این همه حسن است.

امنیت در بازسازی خانه رعایت می شود؟

لوستر آبی و نقره‌ای نشیمن نور را دوچندان کرده است و با لوستر سالن هم‌خوانی دارد که هر دو را از لاله‌زار امنیت در بازسازی خانه قیمت حدودی 160 هزار تومان برای هر شاخه تهیه کرده است.

آشپزخانه با پنجره‌ای که امنیت در بازسازی خانه زیبایی تزئین شده در سمت راست نشیمن قرار داشته و رادیو و سماور قدیمی آن هم در اولین نگاه امنیت در بازسازی خانه چشم می‌خورند. امنیت در بازسازی خانه قول آتوسا میز و صندلی‌های لهستانی که در مرکز آشپزخانه گذاشته شده، بسیار راحت و سبک هستند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه