اصول بازسازی خانه

بازسازی خانه اصول بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران شرکت بازسازی خانه اجرای بازسازی خانه

آشپزخانه یا همان قلب خانه، برای ما ایرانی‌ها فضایی پر از عطر و بوی غذاهای دوست‌داشتنی و خوشمزه‌ است. به دلیل پخت‌وپز زیاد در این قسمت خانه، گرمای زیادی به‌خصوص در فصل تابستان از آن ساطع می‌شود. یکی از راهکارهای جالب برای ایجاد حس خنکی در این قسمت، استفاده از اصول بازسازی خانه سبز است. اصول بازسازی خانه سبز، رنگی با حس و حالی خنک است. می‌توان گفت این اصول بازسازی خانه از ترکیب اصول بازسازی خانه آبی و زرد به وجود آمده است. آبی یک اصول بازسازی خانه سرد و خنک اصول بازسازی خانه و هر چه سبز به‌دست‌آمده میزان بیشتری اصول بازسازی خانه آبی به همراه داشته باشد، حس سرمای بیشتری دارد. در ادامه چند راهکار ساده برای وارد کردن اصول بازسازی خانه سبز به آشپزخانه را با شما در میان می‌گذاریم.

اگر آشپزخانه شما وسیع است، می‌توانید تمام کابینت‌ها را به اصول بازسازی خانه سبز طراحی کنید، اما درصورتی‌که فضای کوچکی دارید حتما این اصول بازسازی خانه را در کنار رنگ‌های دیگر به کار ببرید. استفاده از اصول بازسازی خانه سبز به میزان زیاد، کسالت و خستگی ایجاد می‌کند؛ بنابراین حتما میزان استفاده از آن را با ابعاد فضا هماهنگ انتخاب کنید.

اصول بازسازی خانه

مختصری از اصول بازسازی خانه

شما می‌توانید با کمترین هزینه، دیوارها را به اصول بازسازی خانه دلخواهتان رنگ‌آمیزی کنید. درصورتی‌که رنگ‌آمیزی دیوارهای آشپزخانه امکان‌پذیر نیست، یکی از دیوارهای مجاور ناهارخوری را رنگ‌آمیزی کنید. استفاده از اصول بازسازی خانه سبز در فضای ناهارخوری باعث بالا رفتن اشتها و صرف غذا در آرامش می‌شود.

انتخاب صندلی بارنگ سبز به‌خصوص با ترکیب چوب، حس واقعی حضور در طبیعت را تداعی می‌کند. شما می‌توانید متناسب بارنگ‌های به‌کاررفته در بازسازی خانه، میزان سیر یا روشن بودن اصول بازسازی خانه سبز را انتخاب کنید.

اصول بازسازی خانه و مهندسی آن

راهکار جالب دیگر برای حضور اصول بازسازی خانه سبز در آشپزخانه، استفاده از کاشی است. شما می‌توانید کاشی‌های جدید را بر روی قبلی ها بچسبانید. اگر قصد تغییر در آشپزخانه‌تان را دارید، ولی به دلیل بنایی و آشفتگی از این کار سر باز می‌زنید، این پیشنهاد می‌تواند وسوسه‌برانگیز باشد. مطمئن باشید با حداقل آشفتگی به زیبایی چشمگیری دست خواهید یافت.

ترفند دیگر برای وارد کردن اصول بازسازی خانه دوست‌داشتنی سبز به آشپزخانه، استفاده از عناصر کوچک است. چنانچه تازه تغییر دکوراسیون داده‌اید یا در حال حاضر امکان تغییرات را ندارید با حداقل هزینه می‌توانید با تهیه عناصری به اصول بازسازی خانه سبز، حال و هوای آشپزخانه‌تان را بهاری کنید. استفاده از اشیای کوچک ولی چشمگیری مانند ظرف میوه، جای آبلیمو، جا ادویه‌ای، تخته‌گوشت و زیر بشقابی می‌تواند تغییر مطلوبی را در فضا ایجاد کند.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه