ابزار بازسازی خانه

بازسازی خانه ابزار بازسازی خانه بازسازی خانه در تهران اجرای بازسازی خانه

انتخاب رنگ مناسب برای خانه به اندازه برنده شدن در قرعه کشی حس خوبی می دهد. این کار تا حدودی سخت است و یکی ابزار بازسازی خانه عواملی که می تواند کمک بزرگی در این زمینه بکند علم است.

به همین منظور ابزار بازسازی خانه روانشناسی به نام سالی آگوستین در این زمینه سوالاتی پرسیده شده تا بر اساس تاثیر رنگ ها بر روحیات بتوانیم رنگ های مناسب اتاق های خانه را انتخاب کنیم. آبی یکی ابزار بازسازی خانه رنگ هایی است که ما به عنوان رنگ آرام بخش می شناسیم. شاید دلیلش آبی بودن رنگ آسمان و دریا باشد. تحقیقات نشان داده است که مردم در اتاق های آبی رنگ بیشتر و راحت تر به خواب می روند. فقط درجه اشباع رنگ پایین و روشنایی آن بالا باشد.

ابزار بازسازی خانه

انواع ابزار بازسازی خانه

سبز مرتبط با فکر خلاق است و ذهن را برای کار تحریک می کند. شاید دلیلش این باشد که سبز رنگ طبیعت است و می تواند ذهن را پاکسازی کند. درجه اشباع این رنگ هم باید پایین باشد چون قرار نیست بیش ابزار بازسازی خانه اندازه ذهن را تحریک کنید.

این مورد کمی گیج کننده است چون بستگی به تاثیری دارد که شما می خواهید. رنگ های گرم با اشباع بالا مثل قرمز و نارنجی اشتها را زیاد می کند. اما اگر می خواهید اشتها را کم کنید ابزار بازسازی خانه رنگ آبی استفاده کنید. گذشته ابزار بازسازی خانه تمام این ها آشپزخانه یکی ابزار بازسازی خانه اتاق هایی است که می توان ابزار بازسازی خانه رنگ های با اشباع بالا استفاده کرد. وقتی در حال آماده مقررات بازسازی خانه در تهران غذا هستید بهتر است اطراف تان پر ابزار بازسازی خانه رنگ های پر انرژی باشد.

ابزار بازسازی خانه مناسب

درست است که سفید رنگ پاکی است اما در عین حال می تواند حس خشکی و سردی را منتقل کند. اما ابزار بازسازی خانه طرفی صورتی فضایی شایسته برای هر نوع پوستی ایجاد می کند و حتی زمانی که زیر دوش نیستید احساس گرما خواهید داشت. هیچوقت برای تاثیر بیشتر صورتی جیغ به کار نبرید همان صورتی رزی کافی است.

اتاق نشیمن یک اتاق چند منظوره است. ممکن است در این اتاق همچنان که در حال چت با دوستان هستید کتاب هم بخوانید. بنابراین می توانید هم ابزار بازسازی خانه رنگ های زنده و هم ابزار بازسازی خانه رنگ های خنثی استفاده کنید. البته به گفته آگوستین بهتر است ابزار بازسازی خانه رنگ های آرام بخش استفاده شود زیرا این اتاق به دلیل موقعیت ها و فعالیت های اجتماعی به اندازه کافی انرژی دارد پس نباید با رنگ های زنده این انرژی را دو چندان کنیم.

بازگشت

آخرین مقالات بازسازی خانه