بازسازی خانه

هدف گروه مهندسی باهور ، متخصص در بازسازی خانه

  همه معماران معروف دنیا از خود میراثی باقی گذاشته اند که این میراث قدرت طراحی در بازسازی خانه است.جدای از ایده های ناب برای بازسازی خانه در پروژه های مختلف، آن ها میراثی  بر جای گذاشته اند،که شاید این میراث چیزی جز کلام و متن معماری آن ها در بازسازی خانه نباشد. گروه مهندسی باهور با توجه به این میراث و تجربه این افراد سعی در ایجاد ایده های نو و خلاقیت در اجرا و طراحی بازسازی خانه ، معماری ، دکوراسین داخلی و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه ایده آل شما میباشد.

گروه مهندسی باهور همون تیمی هست که به واسطه سال ها تلاش و همکاری با یکدیگر در زمینه بازسازی خانه محلی مناسب برای تحقق یک ایده به واقعیت میباشد.

بازسازی خانه
بازسازی خانه

ی روز گرم تابستونی برای بازسازی خانه

 من و دوستانم به واسطه سال ها کار در کنار یکدیگر و تخصص هر یک  دربخشی از امور مربوط به بازسازی خانه ، توی یک روز گرم تابستونی تصمیم گرفتیم ی تیم درست کنیم که بتونه کارای منحصر به فردی در زمینه بازسازی خانه انجام بده

گروه مهندسی باهور افتخار دارد با بهرمندی از دانش و تجربه موثر در بازسازی خانه ، با استفاده از نیروهای اجرایی حرفه ای و کارآمد در زمینه طراحی معماری و اجرای ساختمان و سازه های مختلف و بازسازی خانه ،ضمن به کارگیری از ناب ترین جلوه های هنر کلاسیک و مدرن و همچنین رگه هایی از هنر اصیل ایرانی، طرح هایی ماندگاری را در عرصه هنر معماری به یادگار بگذارد.

گروه مهندسی باهور در کلیه مراحل تدارکات، اجرا و نظارت در بازسازی خانه به مجموعه خود وابسطه و متکی است و تمامی خدمات فوق توسط بخش های داخلی گروه انجام می شود.
تغییرات بخش های مهم ساختمان همچون آشپزخانه، نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی، سرویس بهداشتی و همچنین هوشمندسازی در بازسازی خانه که عامل مهم در جلوگیری از هدررفت انرژی است، همگی جزوء خدمات گروه مهندسی باهور میباشد.

 باهور دارای تجهیزات و نیروهای انسانی کاربلد در زمینه های مختلفی چون بازسازی خانه ، قابلیت اجرای کلیه پروژه های تحت امر را دارد. از نکات برجسته گروه مهندسین باهور بهره گیری از توانمندی و تجربه نیروهای انسانی موجود کنار یکدیگر درپروژه های متعدد بازسازی خانه می باشد که بسیاری نیز به سر انجام رسیده است. پیگیری عملیات اجرایی براساس برنامه زمانبندی توافق شده از دیگر نکات برجسته بخش اجرایی این گروه می باشد. 

باهور محلی برای دیدن عکس پروژه‌های دکوراسیون و معماری شرکت‌های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان و فروشندگان آن‌ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی‌های مورد علاقه‌تان و انتخاب مناسب‌ترین افراد برای پروژه شما!